pátek 6. srpna 2010

Hory, výlety, camping, civilizace :)

Tak jsme se dlouho neozvali, mohl za to opět výpadek internetu...prostě to tady nějak vázne. A zase jsme kromě práce hodně viděli a zažili.
V pondělí 26.7. jsme podnikli noční výlet při úplňku, vylezli jsme na horu u yellowstonského jezera a čekali, až se setmí, ale mraky byly všude, takže jsme si úplňku moc neužili. Viděli jsme ho asi 5 minut, když stoupal za horami a potom nadobro zmizel.
Ve středu jsme bohužel pracovali, tak jsme nemohli pořádně oslavit Adámkovy narozeniny, ale hned dva dny nato jsme měli volno. Tak ve čtvrtek 29.7. jsme zdolali horu Washburn, která leží něco kolem 3200 m n.m., pokud si to dobře pamatuju. Vyrazili jsme ráno z kaňonu a kolem třetí hodiny odpoledne jsme byli na vrcholu. Sil bylo málo, tak jsme zpátky stopovali a hned po 10 minutách nám zastavila jedna milá paní, zaměstnankyně parku, takže jsme akorát stihli večeři:)
V pátek jsme nechtěli dělat nic náročnýho, tak jsme se zase po dlouhé době podívali do civilizace do městečka West Yellowstone. To se nachází už v Montaně a je to takové mále westernové městečko, typický západ. Něco jsme si nakoupili, zašli jsme do historického centra medvědů grizzly a vlků a také do kina, kde jsme viděli film o Yellowstonu, naštěstí zdarma, zas tak zajímavý to totiž nebylo.
A v sobotu nám opět začal pracovní týden. Ale i během práce se dá něco podnikat. V sobotu večer jsme tu měli haloweenskou party a v neděli jsme oslavili Adámkovy narozeniny u ohně s kytarou a nějakým tím dobrým pitím :)
A dnes (čt 5.8.) jsme se vrátili z druhého kempování. Včera večer po práci jsme vyrazili k jezeru, které se jmenuje Grebe. Dojeli jsme autem k trailu a poté nás čekaly 3 míle k jezeru. Naštěstí jsme to stihli před západem slunce. A musím říci, že toto místo je jedno z těch, které za to fakt stojí vidět. Klidné jezero uprostřed divočiny, nad kterým krouží orli a loví ryby. V noci nás navštívil jeden jelen, který pil z jezera a asi mu ani nevadilo, že hrajeme na kytaru a nahlas zpíváme. A ani nám v noci nebyla zima. Tak jsme si to užili:)
A zítra nás čeká ještě jeden výlet a v sobotu opět práce. A teď budu doufat, že půjde internet, venku se zatáhlo a vypadá to na bouřku, tak držte palce:)

Žádné komentáře:

Okomentovat